درباره بنیس

  • Home
  • /
  • درباره بنیس

صنایع آسانسور و پله برقی بنیس فراز


درباره بنیس : این شرکت بر اساس دانش مهندسی و تجربیات مجموعه مدیریت خود با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و اجرای انواع آسانسور و پله برقی پایه گذاری شده است.
آسانسور و پله برقی بنیس نماینده فروش آسانسور و پله برقی Fuji در ایران می باشد.
آسانسور بنیس فراز نماینده رسمی شرکت آسانسور و پله برقی Gold Star کره جنوبی (GUMSUNG) در ایران میباشد.
این شرکت عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران و نیز دارای مجوز طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن می‌باشد.
بنیس طراحی، فروش و اجرای محصولات خود شامل انواع آسانسور کششی و هیدرولیک ، پله برقی، پیاده روی برقی و … را بر مبنای کیفیت، ایمنی، زیبایی، آسایش و اطمینان قرارداده است.
اصلی ترین هدف ما به عنوان یک شرکت قابل اعتماد در کنار مشتریان خود آنست که با سرعت و دقت نسبت به تأمین نظرات ایشان از جنبه های کیفی و اقتصادی قبل و بعد از فروش اقدام نماییم.
ما کوشیده ایم تا با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و دانش مهندسی محصولاتی با بالاترین سطح کیفی و متناسب با خواستهای مشتریان ارائه نماییم. چرا که معتقدیم رضایت مشتریان، بر اساس شناخت خواستهای واقعی و اصولی ایشان و اجرای دقیق و بی نقص آن قابل حصول خواهد بود.

بنیس فراز نامی قابل اطمینان

شرکت بنیس فراز در طول مدت فعالیت خود پروژه های بسیار بزرگ و خاص بسیاری را به بهترین نحو اجرا نموده و همواره با تلاشی بی وقفه نسبت به جلب رضایت مشتریان، به عنوان اولویت اول خود اقدام نموده است.

درباره بنیس می‌توان گفت که مشتریان این شرکت همواره به صداقت و سلامت این شرکت صحت گذاشته اند و این مایه مباهات مجموعه مدیریت این شرکت می‌باشد.

پرسنل نصب و راه اندازی شرکت بنیس از مجرب ترین گروه های نصب در کشور می باشند که اغلب ایشان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر در رشته های مرتبط و به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاه آسانسور می باشند.گذراندن دوره‌های نصب و استفاده از روش های مدرن نصب توسط ایشان ، کیفیت محصولات شرکت بنیس را تا حد قابل توجهی با دیگران متمایز نموده و رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

 

درباره برخی از مراکزی که شرکت بنیس با آنها همکاری دارد :

– سازمانهای بزرگ دولتی از جمله :

سازمان تأمین اجتماعی ( بیش از ده دستگاه آسانسور در ظرفیتهای مختلف) ، شرکت آب و فاضلاب استان تهران ( ۴ دستگاه)، دانشگاه آزاد اسلامی ( ۵ دستگاه) ، شرکت پتروپارس ، دانشگاه تهران ، مخابرات استان تهران ، شهرداری قم ، شهرداری لواسان ، …

– سازمانها و شرکتهای معظم غیر دولتی از جمله :

گروه شرکتهای مپنا ( بیش از ده دستگاه) ، پتروشیمی رازی ، فن اندیش ، کابل مغان، گروه صنعتی بهشهر، شیشه کاوه ، پاپکو، آرمه نو ، کرمان تابلو، فن اندیش، نیوآ ، هتل تعطیلات و …
– تعاونی های مسکن از جمله : پتروپارس، عمران و مسکن، دانشجو، پرتو آینده، دانشگاه و …

– مراکز پزشکی از جمله :

بیمارستان لبافی نژاد ، بیمارستان مفرح ، پلی کلینیک طوس ، بیمارستان فیاض بخش ، مجتمع درمانی بعثت ، بیمارستان شریعت رضوی ، درمانگاه ۲۲ بهمن و …