آسانسور صنعتی

آسانسور صنعتی

آسانسور و پله برقی بنیس فراز ارائه کننده انواع آسانسور صنعتی در شرایط محیطی خاص و دارای درجه حفاظت بالا ، آسانسورهای دارای IP بالا و نیز بالابر کارگاهی صنعتی می باشد. این شرکت با تکیه بر دانش قبلى و مهندسى متخصصین خود در زمینه طراحی و تولید انواع آسانسورهای کارگاهی و صنعتی آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به کارفرمایان محترم ، در صنایع مختلف از قبیل نفت و گاز، کارخانجات صنعتی و تولیدی و شیمیایی اعلام می نماید. این شرکت پروژه های گوناگون در کلیه زمینه های آسانسورهای خاص از قبیل آسانسور ضد گرد و غبار ، آسانبرهای صنعتی و آسانسورهای کارگاهی اجرا نموده است.

در طی سال‌های متمادی فعالیت در صنعت آسانسور، شرکت بنیس مفتخر است که همواره با مجموعه های معظم تولیدی و صنعتی همکاری نموده است. اجرای پروژه های دارای شرایط مهندسى و طراحی خاص برای نام های بزرگی مانند گروه مپنا، پتروشیمی رازی، پارس خودرو، گروه صنعتی گلرنگ، گروه صنعتی بهشهر، گروه سیو و کابل مغان، فاضلاب تهران، گروه شکوفا نیو ( نماینده انحصاری نیوا و فیلیپس‌ در ایران)، و … افتخاری بزرگ برای شرکت بنیس فراز بوده است. 

آسانسورهای خاص با ظرفیت بسیار بالا (۱۲ تن) و یا با شرایط محیطی بسیار خاص مانند سالنهای گوگرد، تولید پودر، و … چالش های شیرین گروه مهندسی شرکت بنیس فراز بوده است. 

شرکت مهندسی بنیس فراز آمادگی خود را جهت ارائه خدمات فنی و مهندسی، فروش، نصب و راه اندازی به کلیه مهندسان مشاور و شرکت های ساختمانی فعال در پروژه های صنعتی، پالایشگاهی، و … اعلام میدارد.

چنانچه در مرحله طراحی و یا تشریفات خرید آسانسور صنعتی برای پروژه خود هستید، با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید. ما با ارائه مشاوره رایگان با هدف کمک به بهترین انتخاب در کنار شما خواهیم بود. لطفا با شماره ۸۸۷۵۷۳۹۴ تماس حاصل نمایید و یا به آدرس info@benislift.com ایمیل خود را ارسال فرمایید.

آسانسور صنعتی