آسانسور ضد انفجار

آسانسور ضد انفجار

آسانسور و پله برقی بنیس فراز ارائه کننده انواع آسانسور ضد انفجار در شرایط محیطی خاص و دارای درجه حفاظت بالا ، آسانسور دارای IP بالا و نیز بالابر کارگاهی ضد جرقه می باشد . این شرکت با تکیه بر دانش قبلی و مهندسی متخصصین خود درزمینه طراحی و تولید انواع آسانسور صنعتی ، آسانسور کارگاهی و آسانسور ضدانفجار آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به کارفرمایان محترم ، در صنایع مختلف از قبیل نفت و گاز کارخانجات صنعتی و تولیدی و شیمیایی اعلام نماید . این شرکت پروژه های گوناگون در کلیه زمینه های آسانسورهای خاص از قبیل آسانسور ضد جرقه ، آسانسور صنعتی و آسانسورهای کارگاهی اجرا نموده است.

شرکت بنیس فراز تجربیات موفقی در خصوص اجرای پروژه های ضد انفجار و با IP بالا داشته است. 

به عنوان نمونه یکی از پروژه های این شرکت مربوط به طراحی و نصب یک دستگاه آسانسور ضد جرقه مورد نیاز شرکت فاضلاب تهران در تصفیه خانه جنوب تهران بوده است. به دلیل وجود گازهای خطرناک قابل اشتغال از جمله گاز متان و سولفید هیدروژن در قسمت فوقانی ساختمان طبق نظر مشاور پروژه میبایست یک دستگاه آسانبر ضد جرقه تهیه و نصب میگردید. نکته جالب توجه در این پروژه این بود که به دلیل عدم وجود گاز در طبقات زیرین، شرکت بنیس با پیشنهاد طراحی خود اقدام به انتقال موتورخانه آسانسور به پایین چاه نمود( سیستم موتور پایین ). به دلیل اینکه طبق اعلام کارفرما محیط مذکور کاملا عاری از وجود گاز های قابل اشتغال بود، بنابراین نیازی به استفاده از قطعات بسیار گرانقیمت داخل موتورخانه از جمله موتور گیربکس و  تابلو فرمان ضد انفجار نبوده و صرفه جویی  قابل توجهی در قیمت آسانسور صورت گرفت.

چنانچه در حال طراحی و یا خرید آسانسور ضد انفجار برای پروژه خود هستید، با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید. ما با ارائه مشاوره رایگان با هدف کمک به بهترین انتخاب در کنار شما خواهیم بود. لطفا با شماره ۸۸۷۵۷۳۹۴ تماس حاصل نمایید و یا به آدرس info@benislift.com ایمیل خود را ارسال فرمایید.